#Kyivstar: сервіс - ШАУРМА!!

15 мая 2013, 11:31
політолог Аналітичного центру "Політика"
0
6974

Смерть #Kyivstar або чому заради бонусів ТОПменеджерів київської зірки, з абонентів списуть додаткові суми за невідомі послуги!!!

У мене взагалі дійшло до абсурду, два тижні тому попросив відключити інтернет на телефоні, так як користувався більше iPad. Вчора вставив сім-карту клятого Київстару у інший телефон, на ранок мінус 200 грн. Телефоную на лінію, питаю а як може бути -200, якщо максимальний кредит ви самі встановили на цей місяць -80?? Отримав хамовиту відповідь: “заплатіть і забудьте, або взагалі не користуйтеся”! настрій піднявся на весь ДЕНЬ!! Дякую Тобі #Kyivstar надіюсь Ти скоро зникнеш як компанія, а Твої інвестори із Альфагруп замість телккомунікаційної компанії відкриють мережу торгівлі шаурмою!!! На більше ваш сервіс не дотягує!!!

 п.с. користувався їх послугами близько 10-ти років(( уся їх турбота про клієнта зводиться у випуску бізнес романів Литовченка та проплачені статті у Форбс, із анонсами супер книжки!!! А от елементарний сервіс тут рідкість!!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Київстар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.