Відкритий Чемпіонат з греко-римської боротьби Сполучених Штатів Америки

16 травня 2013, 11:10
Власник сторінки
0
253

Для українських борців-ветеранів греко-римського стилю участь у Чемпіонаті Сполучених Штатів Америки став традиційним. В цьому році наша команда приймала участь у змаганнях вчетверте.

Для українських борців-ветеранів греко-римського стилю участь у Чемпіонаті Сполучених Штатів Америки став традиційним. В цьому році наша команда приймала участь у змаганнях вчетверте. Якщо в минули роки Україна була єдиною іноземною командою, то в цьому році, крім нашої команди, на Чемпіонат США приїхали спортсмени з Росії, Норвегії та Угорщини. Тому перемога на даних змаганнях стало значно вагомішим досягненням для всіх учасників чемпіонату.
Чемпіонат відбувся з 16 по 18 квітня 2013 року у Конгрес- холі міста Лас-Вегас, штату Невада. Одночасно з ветеранами першість штату Невада, а також південного округу США виборювали синьйори, юніори і кадети з вільної (юнаки та дівчата) та греко-римської боротьби. Змагання проводилися на 20-ти килимах водночас.

До складу команди України увійшли неодноразовий призер чемпіонатів світу Ігор Корольков з Черкащини, Чемпіон світу Євген Васильєв з Харківщини, призер Чемпіонату України цього року Валерій Кирєєв з м. Києва, Віктор Хунмадараш з м. Ужгорода та неодноразовий Чемпіон світу, дворазовий чемпіон США Сослан Адирхаєв з м. Києва.

Важка перемога С.Адирхаєва над чемпiоном свiту норвежцем М.Хагебо

Команда України виступила успішно, виборов три перших місця, одне друге і одне третє.
В дивізіоні В виборювали нагороди Євген Васильєв (85 кг.) та Валерій Кирєєв (130 кг.). Для Євгена це вже другий старт на американському континенті. Два роки тому він здобув свою першу золоту нагороду в чемпіонаті США. Його друга спроба також була вдалою. Поклавши на лопатки своїх американських противників Шоуна Хенебрі та Скота Германа він став переможцем вдруге.

Для Валерія Кирєєва це перший міжнародний старт в цьому виді спорту, тому його виступ можна вважати вдалою. Маючи п’ятих противників в ваговій категорії 130 кг. він переміг двох та програв також двом (Хеннігу Скілбреду з Норвегії та Амосу Тонгу з Гонолули) і зайняв трете місце.

Збірна команда України зліва направо Є.Васильєв, І.Корольков, В.Кирєєв, В.Хунмадараш , С.Адирхаєв

В дивізіоні С в ваговій категорії 130 кг. Україну представляв єдиний легіонер в нашій команді угорець - Віктор Хунмадараш. Він спочатку переміг Євгена Калашникова з Росії, потім американця Пауля Саудера, а в фіналі неодноразового призера чемпіонатів світу росіянина Олега Тачіліна і виборов другу золоту нагороду для команди України.

В дивізіоні Д ваговій категорії 85 кг від команди України виступав дворазовий чемпіон США Сослан Адирхаєв. Це єдина вагова категорія, в який одночасно зустрілися чотири чемпіона світу: росіяни Андрій Семанов та Геннадій Овдін, норвежець Мортен Хагебо та Сослан Адирхаєв. На жаль, хвороба перед самим початком змагань не дала нашому спортсмену повторити минулорічні успіхи. Поклавши спочатку норвежця М. Хагебо на лопатки а потім перемігши по балам у трьох періодах Г.Овдіна, С.Адирхаєв вийшов до фіналу, в якому зустрівся з А. Семановим. Перемігши перший період нашому спортсмену не вистачило сил довести сутичку до перемоги. За підсумками трьох періодів - друге місце в кошику команди України.

Подарунок від Федерації греко-римської боротьби України представнику Федерації боротьби США Піту Ісаісу

В дивізіоні Е ваговій категорії 69 кг. переможну крапку поставив неодноразовий призер чемпіонатів світу Ігор Корольков. Він у двох сутичках переміг американців Роберта Вітмана і Крістофера Рооса та виборов перше місце.
По завершенню чемпіонату наші спортсмени відпочили в кращих казино Лас-Вегаса, скоштували морських страв в міcті Сан-Франциско, прогулялися по набережній міста Чикаго.
Спортсмени збірної команди України з греко-римської боротьби дякують всім спонсорам, які підтримали їх фінансово для участі у змаганнях.

Автор: Адирхаєв Сослан голова ради ветеранів ФГРБУ

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: греко-римская борьба,вадим кисель,греко римская борьба украина