Україна напередодні 18 травня (перепост)

18 мая 2013, 07:06
Цар, ватажок народів
0
264

Олена Білозерська вчора писала =

Олена Білозерська: Знаю, як треба!

Україна напередодні 18 травня

Posted on 2013.05.17 at 23:18
Tags: , , ,

ХЕРСОН. Пише Андрій Павловський:

"Щойно активісти з Херсона повідомили мені про "потяг-признак", який повіз на Київ 19-ть вагонів учасників на антифашистський мітинг! Потяг повністю був заповнений учасниками. Номер потяга №
504! Що це за потяг - ніхто не знає, сторонніх пасажирів туди не пускають. Як сказав громадський діяч з херсонщини Олег Зайченко: "22 вагона рекрутированных местными регионалами борцов с фашизмом отправляются с ж/д вокзала в Киев. Что бы идейные бойцы не бунтовали и не разбежались, в поезде будет выдан аванс". Як відомо, за участь у "антифашистському" мітингу у м.Херсоні платили по 130 грн. Звертаюсь до всіх тверезомислячих людей: не допустить провокацій! Від цієї банди можна оцікувати що завгодно!".

ЛЬВІВ. Повідомляє телефоном Павло Подобєд (бачив на власні очі):

На залізничному вокзалі сьогодні працюють лише чотири каси, біля них стоять довжелезні черги. (Зазвичай працює набагато більше).
Квитки на Київ продавали лише на потяг №81 "Ужгород-Київ", що відходить за розкладом о 22:07. Але цей потяг кілька разів переносили, повідомляючи про запізнення, о 22:50 зробили оголошення, десь уже четверте, що потяг прибуде о 23:20.
Люди накручені до межі, хтось не встигає в аеропорт і т.д.

Перед цим потягом були ще два потяги Львів-Київ, але на них квитки не продавали, казали, що немає місць. Але Павло на власні очі бачив, що вони поїхали напівпорожні.
Побачивши, що місця є, люди побігли до цих потягів, просили провідників їх взяти, але нікого не взяли.

О 23:17 зробили 5-е оголошення: потяг перенесли до 23:50. Частина людей з відчаю почала розходитись...


ТЕРНОПІЛЬ, СТРИЙ. Інформація від прес-служби ВК "Наступ".

ДАЇ масово зупиняє автівки у Тернополі, котрі рухаються в напрямку Києва.
Як повідомив активіст Тернопільського обласного осередку ВК "Наступ" Білий Сергій, автівки пропускають лише за хабар у розмірі 250 грн., окрім того ДАЇ дає спеціальний код, назвавши який можна рухатись без перешкод.

Один із інспекторів ДАЇ, з яким вдалося "домовитись" повідомив, що уся міліція працює за пропускними секретними кодами, котрі ввели у всій Тернопільській області.

Про перешкоди такожповідомляють активісти зі Стрия. Зокрема є інформація, що зараз на Стрийському вокзалі шукають вибухівку. Усі потяги тимчасово зупиняють в декількох кілометрах від вокзалу.

============================
Взято тут = http://bilozerska.livejournal.com/726802.html#comments
=====

Буду на Європейській 11-30, Хто зі мною?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.