Звернення до представників засобів масової інформації

21 мая 2013, 09:08
Депутат Васильковского горсовета от партии "УДАР" Виталия Кличко, единый кандидат от оппозиции на должность мэра Василькова
0
133

Аби запобігти появі недостовірної інформації та можливим провокаціям з посиланням на мене, я вирішив створити спеціальну поштову скриньку sabov.presa@gmail.com

Шановні представники засобів масової інформації!

Аби запобігти появі недостовірної інформації з посиланням на мене та для оперативного інформування про хід виборчої кампанії у м. Васильків, я вирішив створити спеціальну поштову скриньку sabov.presa@gmail.com.
 
Передбачаю, що через наше спілкування з використанням скриньки sabov.presa@gmail.com, ми зможемо дотримуватися сучасних стандартів. 

Офіційні відповіді на всі ваші запитання ви зможете отримати лише зі скриньки sabov.presa@gmail.com або моєї персональної сторінки у соціальній мережі Facebook.
 
Прошу вас не реагувати на будь-які листи від мого імені з інших поштових скриньок. 

Щиро ваш, Сергій Сабов!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.