Про фотоманіаків. Центі - Н вчора писала (Centifolia N (вздыхает)) :)(парафот)

23 мая 2013, 13:04
Цар, ватажок народів
0
435

Я так зрозумів, що "фотоманіаки" це ті, через чиї штативи і кофри Центі змушена перечіплятися біля Sights в европах і не тільки. Поглянем на це з іншого боку або чому я на Фотограферсі застряг. :) :)

(Пише Фейту =)

Centifolia N  (вздыхает)
Уговорил, короче. Освою фотик и объективы к нему, начнут вот цвести розы - лягу на землю и буду фотать, щелк щелк щелк - вот это характерно - фотоманьяки любят валяться почему-то на земле и полу - наверное, чтобы было понятно окружающим, что человек находится в гуще процесса, особенно девушки-фотографы это любят, такие аля хипстерши:)
====

Парафот Романа Михайлюка. От же хто фото-маніак з великої букви "Фе"! :) І що саме цікаве, нема кому перечіплятися через його штатив і заплічник з фотоапаратурою вагою в 15 кг. Це плюс до тих звичайних 25 кг снаряги до життєзабезпечення. Він фоткає там і тоді, куди "дорослі" туристи долазять рачки, напівзамерзлі з єдиним бажанням відхекатися і вицофатися з цьої "холодної війни" з природою. • Роман Михайлюк
  у фокусі
  Роман Михайлюк Сьогодні, 13:04 +1
  ага, пацанська фоточка) Дивлюся і не вірю, що то було зі мною... лиш пригадую твердий лід під черевиками і холод десь в печінках, коли вібра ковзнеться з вибитої сходинки... хмари внизу кличуть)

0
Да уж не жарко. Как к стати ведет себя фотоаппарат при таком морозе?
Роман Михайлюк
Роман Михайлюк вчора, 23:55 0
О-оо, яке хороше питання... За півночі зробив кадрів 10, на це пішло три комплекти пальчикових акумуляторів)- досі пам"ятаю) Бідний фотіг аж стогнав, перемотуючи плівку... а затвору байдуже, ламелі клацають, то ж не Зеніт зі шторками. • Олег Исаченко
  у фокусі
  Олег Исаченко вчора, 23:29 0
  ne videl opisanie, no srazy ponyal chto eto plenka!
 • Роман Михайлюк
  Роман Михайлюк вчора, 23:39 0
  Мало того, що старенька, та ще й сильно пошкоджена, на жаль. Колись то був мій улюблений кадр, ну то я його й друкував раз 20... і кожний мінілаб бідний негативчик дряпав і дряпав) • Грицько Кромєшний.
  у фокусі
  Грицько Кромєшний. 21 травня, 12:08 0
  Загадково.. Дуже і дуже.. Я розумію як то ліхтариком підсвітити собі писок знизу, щоб страшніше було. А як пів-гори підсвітити? :) Там шо, були магнієві бомби? :)
 • Роман Михайлюк
  Роман Михайлюк 21 травня, 13:16 0
  Зйомка під девізом "бєрі больше, кидай дальше") 6-ватний світлодіод-прожектор, відкрита діафрагма, 400 ІСО і трохи спартівних забєгов по пєрєсєчьонной мєстності)
 • Грицько Кромєшний.
  у фокусі
  Грицько Кромєшний. 21 травня, 13:47 0
  Fantastish das ist! :)
 • Роман Михайлюк
  Роман Михайлюк 21 травня, 13:50 0
  A sho vnochi delaty))
 • anna
  anna 21 травня, 13:56 0
  Якби ви знали паничі
  що роблять люди у ночі
  якісь резинки надягають
  один на одного лягають.
  Пихтять і стогнуть,
  Мнуть подушки,
  Пищять, потіють,
  Як звірюшки
 • Роман Михайлюк
  Роман Михайлюк 21 травня, 13:59 0
  Третій клас, друга чверть)


Чугайстр)===================
Від себе = Це приклад ("нєрєскої") фотки. Але ж гарно?
===================
P.S.
Ця вже накаталася (Повезу тєбя я в тундру, повезу тєб"я одну)Evgeny Kuzhilev Evgeny Kuzhilev

Shocking Blue - Never Marry A Railroad ManРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.