Чому я не хочу вертатись до СРСР? Закінчення.

3 июня 2013, 18:26
Народний депутат України 2-4 скликань
0
272

Страхіття Дахау і Бухенвальда не перевищують страхіть безлічі енкаведистських катівень та концтаборів в ті роки.

   Початок читайте тут.

   І все те робилося за придуманим планом і за вказівками з Кремля. Тобто була т. зв. «пятілєтка реконструкції челавєка». То ж його реконструювали так. Одначе, коли процес дійшов до абсурду,коли море заяв і писаних благань дітей і матерів ув’язнених і засуджених ворогів народу залило Кремль, а особливо Н. Крупську (дружину покійного Леніна), тоді Сталін, щоб заспокоїти громадську думку, виголосив на XVIII партз’їзді, що вороги народу пролізли в НКВС, перебили чесних «партійних більшовиків»… Цебто впродовж декількох років і з таким розмахом били… А сказавши так, велів зняти Єжова і відправити його в відпустку.

   Чи може бути більший цинізм і глум над людиною? Глум над мільйонами людей… А провокаційне вбивство Кірова? Цей другий «підпал рейхстагу» інспірований для того, щоб виправити невдалий терор проти всіх опортуністів і всіх незадоволених.

   В «помсту за Кірова» розстрілювали людей «правих, лівих» і всіх інших масово, і то не тільки партійних опортуністів, а й тих безліч (і то найбільше) людей, які ніколи жодного відношення до партії і до опозиції не мали.

   Так порозстрілювали українських митців і письменників.

   Ось чому я не хочу більшовизму і соціалістичної «родіни»

                                                                     X

   Я не хочу вертатись під більшовизм тому, що я сидів у тюрмах із священиками різних церковних напрямків і бачив, як їх бито і мордовано. За наказом Сталіна їх винищено в СРСР, а церкви поруйновано, і цілих 25 років вибивано з людських душ найменші ознаки християнської релігії. В брутальний, підлий спосіб. І ось 1943 року більшовизм вдався до релігії і став виступати в ролі захисника православної церкви.

   Європа і весь світ може в це вірити в те, що Сталін дійсно насаджує християнство, а його партія щиро вернулася до релігії. Але ми ніколи в це не повіримо. Тіні замучених священиків стоять в нас перед очима, їхні кості ще не встигли зітліти.

   Скоріше біблійний цар Ірод може навернутись до християнства, як його наступник ХХ століття.

   Сталін зробив з релігії знаряддя своїх політичних махінацій і тільки. А релігія як була викорінювана в СРСР, так і буде викорінювана.

   Я не хочу вертатись до СРСР, тому що сталінський соціалістичний СРСР то є суцільний концтабір поневолених людей всіх 100 національностей людей безправних, стероризованих, голодних, вбогих.      

   Більшовизм — це є насильство над людиною, це є рабський труд, це є сваволя

політичної кліки, це є новітнє кріпацтво, це є терор фізичний і духовний, це є злидні, це є голод, це є війна.

                                                                   XI

   Я не хочу вертатись на свою Вітчизну, доки там панує більшовизм, тому що Сталін нищив Україну в парі з Гітлером. Сталін є союзником Гітлера з 1939 року. Але для нас, українців, він є союзником Гітлера ще з раніших часів. Гітлер мав за мету винищити нас в ім’я панування фашистської Німеччини на нашій землі. Сталін нищив і нищить нас в ім’я панування своєї партії і її т.зв. «марксо ленінської доктрини», а фактично в ім’я панування російського червоного фашизму на нашій землі і в цілому світі.

   Сталін поміг Гітлерові і вимордував нас по Сибірах і по казематах. Гітлер допоміг Сталінові, вимордувавши нас по Дахау та в тяжкій неволі. Ми не складали зброї в боротьбі проти своїх напасників і не складемо її, хоч нас, 40 мільйонний український народ, вже майже стерто з лиця землі. Ось чому я і сотні тисяч нас не хочемо вертатись додому в «країну соціалізму».

                                                                   XII

   Я вернусь до своєї Вітчизни з мільйонами своїх братів і сестер, що перебувають тут, в Європі, і там, по сибірських концтаборах, тоді, коли тоталітарна кривава більшовицька система буде знесена так, як і гітлерівська, коли НКВС піде вслід за гестапо, коли червоний російський фашизм щезне так, як щез фашизм німецький…

   Коли нам, українському народові, буде повернено право на свободу і незалежність в ім’я християнської правди і справедливості.

   Людині, що виросла в нормальних людських умовах, тяжко повірити у все, що діялось там, на одній шостій частині світу, за китайським муром.

   Нам світ може не повірити! Добре!

   То нехай нам влаштують суд. Нехай нас судять, але в Європі, перед лицем цілого світу. Нехай нас обвинувачують, у чому хочуть, але нехай нас судять представники цивілізованого світу. Всі оті сотні тисяч нас, утікачів від більшовизму, сядуть на лаву підсудних. Нехай нам влаштують суд. Але на такий суд Сталін не піде!

   Ми того суду не боїмося, але він його боїться — «сонцюподібний», «батько народів», «наймудріший з мудрих», «найдемократичнішіий з демократичніших» боїться такого суду, бо то був би суд над ним і над цілим більшовизмом, то був би небувалий і найцікавіший скандал в історії.

   Сталін це знає і поспішає вихопити нас найшвидше, а іноді застосовуючи і методи викрадання і фізичного знищення окремих осіб у руїнах гітлерівського рейху.

   Злодій є злодій і такі його методи.

   Примітка. Посилаючи це до публікації в світ, я свідомий того, що, в разі появи цього листа в пресі, більшовики руками НКВС замордують решту моєї рідні, якщо там ще хтось живий. Одначе я прошу його видрукувати і підписати повним ім’ям. Все, що я мав до страчення, вже стратив.

                                                                                                                  Іван Багряний, 1946 р.

   *На той час автор не знав, що Б. Антоненко Давидович лишився живий.

     Тут мною наведено дещо скорочений варіант статті: для роздумів, як байдужим щодо нашого майбутнього, так і прихильникам мутного – митного, тайожного – таможєнного союзу (МС – ТС) – сучасного різновиду Російської імперії – СРСР. Ми вже в ньому були. Я не хочу знову опинитися там, у МС – ТС! Я хочу для рідного українського народу гідного, заможного, безпечного життя серед розвинутих народів вільного світу: у Європі – це Європейський союз, а у євро – атлантичному просторі – це НАТО. Надіюся, що такого життя прагне більшість моїх співвітчизників, бо ми ж – європейці. Я вибираю ЄС і НАТО! А ви?

   P. S. Ще про розрекламований офіційною Москвою «рай» у мутно – тайожному союзі (МС – ТС) можна прочитати тут http://bukinfo.com.ua/blogs/show?lid=31022 і тут www.ukrinform.ua/ukr/news/mitniy_soyuz_malotsikaviy_ukraiinskomu_biznesu___ekspert_1810060 та тут www.ukrinform.ua/ukr/news/mitniy_soyuz_stav_dlya_kazahstanu_pastkoyu___ekspert_1810723

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.