Гриценко розказує про якесь рішення фракції

4 июня 2013, 19:45
0
171

Гриценко розказує неправду, він написав на facebook про те, що вчора фракція прийняла рішення не голосувати за євроінтеграційні закони поки Юлію Тимошенко не звільнять.

Гриценко розказує неправду, він написав на facebook про те, що вчора фракція прийняла рішення не голосувати за євроінтеграційні закони поки Юлію Тимошенко не звільнять (ось пост https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3 76990352421411&id=100003313481489) але Арсеній Яценюк спростував цю інформацію (ось відео http://video.intv.ua/video?v=36434) і сказав такого рішення не було і фракція буде голосувати за євроінтеграційні закони. 

На мою думку Юлію Тимошенко треба звільняти негайно і чому це перейшло на другий план я не розумію. Юлія Тимошенко могла би вже давно бути на волі але чомусь опозиціонери не можуть знайти механізму звільнити Юлію Тимошенко  звісно важко це зробити коли така ситуація в країні але не можна казати, що ми нічого робити не будемо, бо не вийде, треба наполягати до останнього.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.