Ми журналісти як Боги бо нам з гори краще видно. Відео бунту опозиції в Раді.

6 июня 2013, 17:30
Владелец страницы
Газета "Мобільні новини". Футуролог, уфолог, винахідник, журналіст.
0
240
Ми журналісти як Боги бо нам з гори краще видно. Відео бунту опозиції в Раді.

Все починалось добре поки Арсеній Яценюк не зняв краватку і не поліз стінкою на стінку.

Перша була Богословська. Вона розставила руки і як нечисту сила прогнала від себе Яценюка.  Той не довго думаючи вирішив зайти з правого флангу, щоб напевно добратись до Рибака та поцілувати його у ясна, інакшого він зробити не наважився, бо це він майже зробив, коли Рибак припинив засідання. 
Однак Яценюк спричинив суцільний хаос. Кличко стояв та відверто дивувався діям Яценюка, він був поряд з Рибаком і мав його захищати він оскаженілого Яценюка. Депутати бились та одразу братались. Дуже кумедне кіно. Такого видовища я ніколи не бачив. Це можна назвати бій гладіаторів або групову бійку, стінку на стінку як змагались наші предки. 
Я не здивувався коли оголосили про вихід з Батьківщини. Яценюк усе робить, щоб знищити опозицію. 
Тягнибок був на прочуд стриманий, а у Кличко від подиву очі повилазили. Яценюк бігав по залу як босяк і намагався когось набити. Я бачив як він реально душив людину. Ціна питання, дешевий принцип.

Дивіться відео:
http://www.youtube.com/watch?v=EybNxgFGKpE

http://www.youtube.com/watch?v=I2OwFOllpE0
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.