«Підкуплені» підприємцями студенти на протест під Ратушею – міраж чи тонка афера

11 июня 2013, 21:03
Владелец страницы
0
323
«Підкуплені» підприємцями студенти на протест під Ратушею – міраж чи тонка афера

Активісти ГО «СПАС» направляли листи в ТРК «Люкс» та ГО «Самопоміч», щоб отримати вичерпну інформацію стосовно «фактів» підкупу студентів на мітингу підприємців під львівською Ратушею 19 березня

Активісти ГО «СПАС» направляли листи в ТРК «Люкс» та ГО «Самопоміч», щоб отримати вичерпну інформацію стосовно «фактів» підкупу студентів на мітингу підприємців під львівською Ратушею 19 березня поточного року. Проте, наближені до мера Львова Андрія Садового репортери та громадські діячі вирішили не відповідати на поставлені їм питання.

В репортажі 20 березня на «Телеканал новин «24», йшлося, що в протестній акції підприємців були задіяні студенти. Яких фрахтували через соціальні мережі. Проте, після більш уважного перегляду, у активістів ГО «СПАС» виникли серйозні сумніви.

Серед начебто підкуплених студентів, знайшлися працівники ГО «Самопоміч. Ми звернулися в ТРК «Люкс» з проханням спростувати неправдиву інформацію в той самий спосіб, в який вона була оприлюднена та надати копію запису. А в ГО «Самопоміч» направили листа з проханням розтлумачити участь працівників цієї громадської організації в даному сюжеті.

Справа ще в тому, що представники ГО «СПАС» приймали участь в пікеті підприємців під Ратушею, і на жодних студентів в цій акції навіть не було натяку. Мітингували переважно самі підприємці та члени їх родин, громадські активісти.

І ТРК «Люкс» і керівник ГО «Самопоміч» Наталка Міхнова проігнорували вимоги наших звернень. Ми навіть не отримали відповіді. Тепер порушниками будуть займатися в прокуратурі.

Репортаж можна передивитися за посиланням: - (http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?pid_stinami_ratushi_protestuvali_vlasniki_mafiv&objectId=78272)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ГО СПАС,Олег Пилипенко,Садовий,Самопоміч,ТРК Люкс,мітинг підприємців,19 квітня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.