Політичний вбивця Яценюка

11 июня 2013, 22:16
Журналістка
0
279

Майбутня президентська виборча кампанія ще далеко, а боротьба між лідерами опозиційних політичних сил «за місце під сонцем» вже набирає неабияких обертів

Ось, нещодавно лідер громадянського руху «Третя Українська Республіка» Ю.Луценко розпочав плести інтриги у опозиційному таборі, намагаючись повернутись у «велику політику». Побувавши за гратами, Луценко тепер обачний, він «ставить» на фаворита, яким вважає Віталія Кличка.

Так, шановний екс-міністр «попередив» В.Кличка про наміри невтомного «кроленяти» понизити рейтинг «УДАРу», використавши чорний піар. На думку «Термінатора Майдану» Луценка, все це стало можливим не в останню чергу, завдяки членству у парламентській фракції «УДАРу» Артура Палатного та його зв’язків з криміналітетом.
Тим більш, що навіть Рух «Чесно», який Олег Рибачук скеровує проти провладних депутатів, у свій час оцінив Артура «як такого кандидата в народні депутати, що не відповідає доброчесності». Ну аж ні як не принесуть політичних бонусів «УДАРу» чергові викривальні публікації з компроматом на «праву руку» Віталія – Палатного. Ось і поразка С.Сабова під час виборів мера Василькова, за словами Юри Луценка, теж буде використана Сенею та Тягнибиком задля зниження політичного рейтингу фракції та В.Кличка як одного з лідерів опозиції.
Звідки ж таке раптове несприйняття колишнім міністром Палатного? Що за цим стоїть? Виявляється як завжди гроші. Знайшовши спільний політичний та бізнесовий інтерес з іншим «більш поміркованим» заступником фракції «УДАР», Юра вирішив позбавитись конкурентів та порадив В.Кличку довіряти серед відданих однопартійців лише Віталію Ковальчуку, змалювавши останнього істинним відданим Кличкові соратником.
Достаменно невідомо як далеко зайде прихована співпраця боксера з Луценком, але якщо вона матиме продовження, «УДАР» гарантовано вийде з «об’єднаної опозиції» і боротиметься на виборах не з регіоналами, а з Сенею і Тягнибоком. Добре це, чи погано, побачимо, але амбіції Юри Луценка щодо повернення в політику, суттєво вплинуть на розподіл сил в опозиції. Це очевидно.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.