Журналістів «Стоп цензурі» послали

28 июня 2013, 05:43
Журналістка
0
227

Нещодавно ми всі могли спостерігати славнозвістне святкування Дня журналіста представниками вітчизняних мас-медіа біля резиденції «Межигір’я»

Але того резонансу, на який сподівались журналісти від її проведення, зазначена акція так і не набула. Чи-то акція була організована не на належному рівні, чи то спонсори її проведення слабо профінансували, але факт залишається фактом – громадськість вона не сколихнула. Окрім самих її ініціаторів - представників журналістського руху «Стоп цензурі», які, використовуючи свої позиції у т.зв. «незаангажованих медіа», а попросту кажучи функціонуючих за грантові кошти іноземних донорів, радісно поширювали результати її проведення.

Не для кого не є секретом, що журналістський рух «Стоп цензурі!», який причетний до її проведення, був створений за сприяння низки громадських організацій, що функціонують на кошти отримані від Посольства США в Україні, а деякі представники руху, «дуже тісно» спілкуються з співробітниками Посольства. У нас є приказка: «Хто платить – той й музику замовляє». І в даному випадку ця приказка якраз на лице.
Ще не вщухли пристрасті навколо акції біля «Межигір’я», як представники Руху почали проводити гастролі по всім регіонам України з показу документального фільму про резиденцію Глави держави з гучною назвою «Відкритий доступ». Доречи, з метою створення ажіотажу навколо його проведення, перший показ відбувся в Києві у закритому режимі. Мабуть організатори розраховували, що ореол утаємничості навколо фільму, надасть йому популярності, частково розповідаючи про стрічку на своїх власних блогах. Але реакція була прогнозованою, окрім журналістів руху «Стоп цензурі!» він виявився нікому не цікавий. Але, що поробиш – гроші треба відпрацьовувати!!!
Адже зйомки саме цього фільму проводились за кошти Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства США в Україні. Його монтаж проводився американцем, нібито українського походження, в Америці. Назріває й питання: «може й сам фільм було знято десь в Америці» або в приміщенні Посольства. А наші журналісти, як вони себе люблять «називати громадяни України», залюбки організовують показ провокаційної стрічки, відпрацьовуючи кошти іноземців.
Але й тут провал! Анонсовані покази фільму в областях навіть ту крихітну аудиторію не збирають. Люди не бажають дивитись те, що ображає гідність українця.
Тому хочеться наголосити на одному – «Панове журналісти – будьте українцями та справжніми патріотами нашої держави!», а не маріонетками в руках «американських демократів».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,провал,посольство США,підтримка,журналісти,Міжгір'я,провокації,Фонд Відродження,Стоп цензурі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.