Замах на Конституцію

3 июля 2013, 08:55
Народний депутати України, 21 виборчий округ, Волинське Полісся
0
278

Конституція визначає поділ влади в Україні на законодавчу, виконавчу та судову. Така норма існувала в Україні аж до сьогодні, коли народних депутатів Балогу та Домбровського позбавили мандатів.

Стаття 6 Конституції України визначає чіткий  поділ державної влади в Україні на законодавчу, виконавчу та судову. Така норма існувала в Україні аж до сьогодні, коли народних депутатів Балогу та Домбровського позбавили мандатів. Тобто фактично Вищий адміністративний суд України перебрав на себе повноваження ЦВК, визначаючи хто депутат, а хто ні та перебрав на себе повноваження Верховної ради, визначаючи коли і як треба проводити вибори. Ще в березні місяці Володимир Шаповал, голова ЦВК, попереджав – якщо Павла Балогу та Олександра Домбровського позбавлять мандату – почнеться повний колапс судової системи.  Але його не почули і запустили процес нівелювання законодавчої гілки влади в Україні. Навіщо нам вибори? Є суд, він і буде вирішувати, хто депутат, а хто ні. Конституції каже, що єдиним джерелом влади в Україні є народ – це теж не правда, вся влада в суду, а народ – це виключно платники податків та споживачі соціальних виплат. Ось така сумна держава вибудовується. Я обіцяв своїм виборцям в Раді не битися й не блокувати трибуну, але за це можна комусь й в обличчя засвітити.  Це прецедент, який дуже чітко ілюструє, що сьогодні через механізм суду можна тиснути на будь-якого депутата – мажоритарника та списочника, позафракційного та партійного. Зараз в кулуарах Верховної ради немає жодного депутата, який би це не розумів. Принаймні я ще жодного не бачив, хто б оплесками зустрів сьогоднішні події. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.