Прилуки: боротьба за владу

11 июля 2013, 06:43
0
172

Олег Власенко нещодавно призначений на посаду голови Прилуцької РДА. Але процес його призначення був овіяний політичними пристрастями.

Олег Власенко нещодавно призначений на посаду голови Прилуцької РДА.  Але процес його призначення був овіяний політичними пристрастями.

Міський голова м.Прилуки Чернігівської області Юрій Беркут, через Народного депутата Миколи Рудьковського намагався перешкодити даному призначенню. Ще нещодавно мер Юрій Беркут підтримував дружні стосунки із Анатолієм Мірошниченком (заступнику керівника обласної організації ПР). Але чорна кішка перетнула шлях їхньої дружби. Як вважає Ю.Беркут Анатолій Мірошниченко планує грати на руку О.Власенку на виборах міського голови м.Прилуки в 2015 р.

І саме до послуг Миколи Рудьковського звернувся Ю.Беркут.

М.Рудьковський через зв’язки в Адміністрації Президента України гальмував процес підписання направленого Чернігівській ОДА подання на призначення О.Власенка. Але не зміг.

Подивимося що буде далі. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.