Про мови та пріоритети їх вивчення для українців.

12 июля 2013, 13:19
0
287

Спробую розставити пріоритети українців у вивченні мов так, як я їх бачу.

По-перше, визначимося з тим, що ми маємо.
Почнемо з російської: переважна більшість українців володіє російською мовою на рівні, цілком достатньому для того, щоб вести з росіянами розмову, не заглядаючи у словничок. Не треба також забувати, що це сталося завдяки тривалій окупації росіянами України, що теж обов'язково треба враховувати, намагаючись правильно розставити пріоритети, щоб знову не потрапити в полон росіянам. Окремо торкнуся питання про видання російсько-українських словників. Чому це робимо ми в таких великих масштабах, замість того, щоб це робила Росія? Це ж росіяни не володіють українською, а не українці російською! Нащо за них робити їхню працю? Я не кажу, що цього зовсім не потрібно, але не треба так багато. Нам потрібно привчати та навчати української наше населення.

Тепер про англійську: саме на ній, на мою думку, українцям потрібно сконцентруватися. Ця мова має статус глобальної у світі. Саме через незнання англійської мови українці фактично залишаються осторонь світового інформаційного та комунікативного простору, бо цією мовою розмовляє весь світ. 90% наукових журналів виходить саме англійською мовою, а потім росіяни забирають цей матеріал до себе, цензуруючи його, а українці, через те що у більшості своїй не володіють англійською, отримують цензуроване фрагментоване знання, повністю залежачи при цьому від росіян.

Вибір за Вами, лише пам'ятайте, що саме на нас лежить відповідальність за майбутнє нашої країни та наших дітей.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: мова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.