Зустрічі активістів продовжуються.

17 июля 2013, 10:33
ініціатива " Воля "
0
195
Зустрічі активістів продовжуються.

Чергова зустріч пройшла і в Деснянському р-оні.

Це вже не перша зустріч не байдужих та активних мешканців столиці, які прийшли 2 червня під стіни Київради. Люди залишили свої координати і готові і далі разом вимагатися від влади і опозиції дотримання Конституції, а саме відновлення місцевого самоврядування в Києві.

Розуміння що за свої права треба боротися, це те що об’єднує людей. Ні яким обіцянкам політиків вони вже не вірять. Вони обуренні, що в них забрали право на вільний вибір і тому готові виходити на мирні протести і вимагати призначення дати виборів. Потрібні нові обличчя, які здатні щось змінити. Дуже багато різних груп і їм потрібно об’єднуватись. В своїй більшості мешканці Києва дуже пасивні, тому тільки особисте спілкування і переконання можуть допомогти. Це основні тези які звучали на цій зустрічі.

Вселяє надію, що хоча нас і мало, але активні та вільні люди є і їх кількість, завдяки діям влади, збільшується. Тому єднаємось та виборюємо, все залежить тільки від вас. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.