Що несе гєоргієвская стрічка українцю?

20 июля 2013, 09:02
Владелец страницы
0
355
Що несе гєоргієвская стрічка українцю?

Про те чим насправді є гєоргієвська стрічка для українця і чому від неї потрібно відмовитися.

З московської вікіпедії дізнаємося про те що «Гео́ргиевская ле́нточка» то є громадська акція по розповсюдженню символічних стрічок присвячених святкуванню Дня Перемоги в "Великій Вітчизняній" війні. Вперше відбулася у 2005 році за ініціятивою "РИА НОВОСТИ" та РООСПМ "Студенческая община". Не важко зрозуміти що ідею зі стрічками московити запозичили у нас, русичів. Помаранчева революція та таке інше ...


Зазвичай люди дивлячись на цю стрічку бачать лише один її бік чи то пак одну її властивість. Ту що найбільше кидається в очі. Вони бачать в ній лише прояв пошани до тих хто воював з нацистами. Насправді за пошаною ховається зовсім інше - прагнення Московії відновити свою імперію в її новій іпостасії так званому "Русскому мірі". Хочемо ми того чи ні, але стрічка тримає нас в єдиному з московитами інформаціно-ідеологічному простірі де вони правлять балом що з часом призведе до відновлення їх імперії.

Українцям заради самозбереження потрібно проявляти повагу до живих та загиблих ветеранів в інший спосіб. В такий що не несе нам загрози знищення державності.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,Георгиевская ленточка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.