Скандально-провокационное "опозиционное" ВИДЕО

23 июля 2013, 08:08
0
162
Скандально-провокационное  опозиционное  ВИДЕО

Сегодня в Украине правда и откровенная ложь идут рядом, и в том потоке информации, которая выдается "нагора" СМИ, разобраться практически нереально, но можно...

"Тернопільський тиждень" відшукав відео, яке майже ще ніхто не бачив, але яке невдовзі, спрогнозуємо, «облетить» не тільки місцеві, а й вітчизняні ЗМІ. Відеоролик доволі скандального і провокативного характеру.

І хоча ми не поділяємо цілковито думок і висновків авторів цього матеріалу, та оскільки наш сайт сповідує поширення будь-якої інформації, яка не заборонена законодавством, і гаслом порталу є вислів: «2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...», тож ми і вирішили його оприлюднити.

Адже висновки для себе має робити кожен індивідуально...

Сьогодні для України склалася вкрай небезпечна ситуація. Правда і відверта брехня крокують поряд, і в тому потоці інформації, яка видається "нагора" ЗМІ розібратися практично не реально, але можна. Якщо проігнорувати навязливу картинку і спробувати самотужки віднайти раціональне зерно. От-тоді і можна розгледіти те, що за усіма подіями, починаючи ще з 18 травня стоять не стільки народна лють і невдоволення, скільи прагнення певних політичних сил штучно створити кризову ситуацію в Україні, яка в ідеалі і спровокує революцію. Віднедавна будь-яка політична чи кримінальна подія більшого чи меньшого масштабу стає зброєю у руках опозиції, будь-яка. Починаючи з так званого "побиття" журналістів на акції "Вставай, Україно!" у Києві 18 травня, і закінчуючи "врадіївським згвалтуванням" використовується виключно у власних інтересах.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.