Зариси у блокноті

28 июля 2013, 12:18
Шеф-редактор Інформаційного агентства «Поряд з вами», член Національної спілки журналістів України
0
200

Ви питаєте, чому вчора була така величезна кількість охоронців? Так все зрозуміло - МП - воююча церква. Про це навіть відкритим текстом говорять їхні службовці (тобто священослужбовці).

Ви питаєте, чому вчора була така величезна кількість охоронців? Так все зрозуміло - МП - воююча церква. Про це навіть відкритим текстом говорять їхні службовці (тобто священослужбовці). І звісно, вони бояться зустрічних дій.

Мене інше дивує. Нащо сюди оця вся кодла їде? Хай би зробили б у себе в Кремлі, копію пам'ятника Володимиру (якщо власних ікон немає) і бігали б до нього, не заважаючи іншим. 

Сьогодні на вулиці Києва вийшли по над десять тисяч людей (кажуть, і більше). Вітали Філарета, стояли літургію, йшли до Володимира на урочистий молебен. Хтось бачив там охорону? Міліцію?

Здається, майбутній Президент України повинен заборонити сюди в'їзд жодному російському охоронозалежному збоченцю.

Читайте Конституцію, там акценти розсписані - хто головний, а хто тимчасовий. То й не треба нам тут циркові номери влаштовувати.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.