Яценюк довів Тимошенко до сліз

4 августа 2013, 00:59
Журналістка
0
437

У світлі останніх подій можна зрозуміти пригнічений, майже депресивний, настрій донедавна одного з найвпливовіших українських політиків Юлії Володимирівни Тимошенко.

Природно, що вона не може спокійно споглядати як Європа, яка є основною рушійною силою в русі екс-прем’єра до своєї свободи, раз по раз стає осторонь. Заяви ряду європейських політиків про те, що для підписання угоди про асоціацію з ЄС вимога про звільнення Тимошенко є дуже важливою, але не зовсім обов’язковою, скоріше навіть факультативною, не можуть не пригнічувати дух ув’язненої.

Цікаво, про що думав Яценюк, коли вирішив відзначити «надважливу» дату в житті Юлії Володимирівни - другу річницю її перебування за гратами? Невже він вирішив, що таке «святкування» дня ув’язнення може позитивно сплинути на моральний стан Тимошенко?
Нікого це хвилює… Арсеній дав вказівку всім депутатам та головам регіональних осередків «Батьківщини» 5 серпня бути під стінами ЦКЛ № 5 у Харкові. При цьому він не брав до уваги  критичні заяви своїх однопартійців про ймовірні негативні наслідки такого мітингу як для партії так і для самої Тимошенко. Він просто вирішує свої політичні задачі…
Дізнавшись про намір Яценюка «відсвяткувати» другу річницю перебування в ув’язненні Тимошенко ще більше знітилась. Вона чудово розуміє, що за маскою стурбованого та співчутливого обличчя, Яценюк та наближені до нього депутати будуть дійсно святкувати 2 роки від того дня, коли їх політичні амбіції почали втілюватись в життя…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Яценюк,Харків,опозиція,тимошенко,народні депутати України,ув'язнення,Понеділок,відзначення,збіговисько
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.