Попов – клон Черновецького!

6 августа 2013, 15:19
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
189
Попов – клон Черновецького!

Чи відбудеться позачергова сесія нелегітимної Київради?

    Народне прислів’я говорить, що яблуко від яблуні далеко не падає. Голова КМДА Попов О.П. зганяє бюджетників на мітинг сесії Київради 19 серпня.
    Як повідомлялось, секретар Київради Галина Герега підписала Розпорядження про пленарне засідання Київради на цей день.
    Під прикриттям соціальних питань, а саме зростання заробітної плати освітянам та медичним працівникам приховується справжня причина продовжити роботу не легітимного складу депутатів Київради. Для цього зганяють самих незахищених та залежних працівників соціальної сфери. Але, шановний Олександре Павловичу, ця історія вже повторюється. В період 2008-2010рр тодішній мер Києва Черновецький Л.М. організовував мітинги на підтримку себе любимого, красивого та залучав працівників залежних сфер. Для того, щоб Вам не вигадувати розташування ваших «прибічників» та не проводити тренінги з цього питання, пропоную взяти за основу схему Черновецького Л.М. біля стін КМДА, яку я отримав від учасників мітингу в 2009 році.

P.S. Мер Черновецький Л.М. співав, чим веселив не лише киян. А що запропонуєте Ви в цей день?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.