Вбивчий ґрунт з-під київських каштанів перевірять в американській лабораторії.

15 августа 2013, 14:58
Лидер "Объединение Богдана Хмельницкого"
0
163
Вбивчий ґрунт з-під київських каштанів перевірять в американській лабораторії.

Вбивчий ґрунт з-під київських каштанів перевірять в американській лабораторії. Про це повідомив радник голови «Київзеленбуду» Максим Пєтухов.

У розмові з журналістами «Гром TV» пан Пєтухов пояснив, що багатостраждальні каштани не гинуть, як повідомили деякі ЗМІ, а тільки погано виглядають. Основною причиною незадовільного стану дерев він називає непридатність «важкого» українського ґрунту для повноцінного розвитку кореневої системи рослин. Пан Пєтухов наголосив, що каштани не обов’язково пересаджувати, передусім треба замінити верхній глевкий шар  землі на більш пористий. "Земля дуже важка. Я вважаю, там кислотність відрізняється від потрібної... Ми завезли сьогодні аналізи в американську лабораторію", - додав він.

Проблеми, що виникли із каштанами, радник пов’язує із діями працівників фірми «Професійний садівник», що займалися посадкою дерев, та Шевченківського КП з утримання зелених насаджень.  За словами радника, проблема полягає в неналежному виконанні робітниками цих компаній своїх обов’язків. Вони навіть не зробили аналіз землі.

«Продовжується людська халатність з боку компаній, які взялися їх садити. Те, що думали з’їсть міль, зіпсували люди. Посадили абияк, підв’язали абияк, поливали абияк. Просто ніхто не переймався», - сказав Максим Пєтухов.

На запитання журналіста чи замінюватимуть «кінські» каштани на справжні «бріоті» Пєтухов відповів, що італійці відмовчуються, адже для них це – додаткові витрати, а з боку України туди досі ніхто не поїхав. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.