С. Власенко вважає, що на праймеріз В.Кличко відстане від Ю.Тимошешенко вдвіччі

16 августа 2013, 13:16
0
214

Однією із «ідей фікс» всередині опозиційних сил є думки щодо висунення єдиного кандидата у першому турі президентських виборів

Аналізуючи сьогоднішній стан політичної ситуації в нашій країні, можна дійти до висновку, що деякі політичні діячі так нічому і не навчились. І навіть не цікавляться історією не стільки всесвітньою, а принаймні свого народу, хоча б маленького його періоду, а саме, періоду незалежності України. Хоча можуть і повинні черпати раціональні ідеї, аналізуючи вчинки та дії політиків-попередників хоча б власної країни.
Не встигли опозиційні сили спланувати свої дії на майбутніх Президентських виборах, що мають відбутись у 2015 році, як в середині вже почали вирувати нові і нові ідеї щодо необхідної кардинальної зміни стратегії їх спільних майбутніх дій.
Однією із таких «ідей фікс» всередині опозиційних сил є думки щодо висунення єдиного кандидата від опозиційних сил у першому турі передвиборчої кампанії кандидатів у Президенти України. Хоча попередньо існувала нібито стійка домовленість про вчинення зазначених дій виключно у другому турі.

Пояснюється ця необхідність негативним для об’єднаних опозиційних сил прикладом результату передвиборчої кампанії Президентських виборів 1999 року, у яких Леонід Кучма переміг у другому турі Петра Симоненка, оскільки жоден з «канівської четвірки» не потрапив до другого туру.
Лідери «єдиної» опозиційної сили сплять і бачать кожен виключно себе в якості єдиного кандидата на посаду Президента. І кожна із опозиційних складових намагається якнайтонше, але все ж показати народу свою перевагу серед інших всередині «монолітної» опозиційної сили.
Наприклад, Сергій Власенко взагалі вважає, що при проведенні так званого «всенародного праймеріз» Віталій Кличко відстане від Юлії Тимошенко більш як у двічі. Тому й наполягають деякі функціонери ВО «Батьківщина» на проведенні такого «праймеріз», залучивши до цього «незаангажованих» громадських експертів. Ну що ще можна до цього додати, окрім запропонувати додаток у вигляді лозунгу незалежної
ВО «Батьківщина»: «Янкі гоу хом, і нас з собою заберіть..».
Нам же тільки лишається спостерігати за новими ідеями «єдиного» опозиційного табору та окремих його представників.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.