Соціальні ініціативи, як об’єднуючий фактор для киян.

20 августа 2013, 13:55
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
157
Соціальні ініціативи, як об’єднуючий фактор для киян.

Соціальні ініціативи, втілені в Голосіївському районі м.Києва.

В Голосіївському районі м.Києва було втілено пілотний проект соціальних ініціатив, які були розміщені в ліфтах будинків району і підтримані мешканцями.   Деякі голосіївці розповідають, що завдяки цьому проекту почали посміхатися, поступатися, знайомитись і  спілкуватися з сусідами, а «нагадування» про перевірку електроприладів неодноразово виручало. Кажуть, що, навіть, атмосфера в під’їзді змінилася, з’явилась чемність і дружелюбність.

  Можливо, проект виявився вдалим тому, що не несе політичного кольору і не дає людям політичного хабара. Якщо подібні проекти розповсюдити по всьому місту, то це може стати обєднуючим фактором для киян, навіть, якщо обєднання буде лише навколо свого підїзду.                                                                                                   Однією з таких вдалих останніх соціальних ініціатив для киян, який хочеться відмітити, є проект Д.Силант’єва щодо проведення по навчальних закладах ранкової зарядки.                                                                                          Зараз займаємось підготовкою нових соціальних ініціатив, які плануємо втілювати в новому сезоні. Буду вдячний за поради, критику і Вашу думку чи  потрібний такий проект.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.