повідомлення про викрадення Репіна О.М., 1976 року народження

22 августа 2013, 00:27
0
227
повідомлення про викрадення Репіна О.М., 1976 року народження

повідомлення про викрадення Репіна О.М., 1976 року народження

Вельмишановний пане Голова СБ України,

Довожу до Вашого відома інформацію про незаконне викрадення громадянина України Репіна О.М., 1976 року народження, керівника відділу вебсайта Національного Банку України, який має перебувати у відпустці в пгт Затока, але зараз перебуває в невстановленному місці на територіі України. Це викрадення повязано з незаконною діяльністю діючого Президента України Віктора Януковича та його оточення, які діють на підтримку неприхованої агресивної політики Сполученних Штатів Америки та повалення чинного конституційного ладу та законності в Україні.
Прошу відреагувати та визволити Репіна О.М. з незаконного заточення якнайшвидше. Інформація також надсилається до джерел масової інформації в Україні, пресс-служби Національого Банку України та Европейського Парламенту для відповідних дій згідно з чинним законодавством України.
Зворотній звязок стосовно цього листа прошу надсилати на електронну почту або за телефоном +380 96 329 7308.

З повагою,
Панасенко А.В.
Паспорт громадянина України серії СН#384688 виданий 5 грудня 1996 року Шевченківським РУГУ МВС України в м.Києві
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.