Привітальне слово до всіх моїх читачів

27 августа 2013, 09:48
Вольный художник
0
184

Привітальне слово до всіх небайдужих до правової ситуації в Україні читачів

Вітаю всіх читачів на моєму блозі, присвяченому висвітленню проблем порушення прав і свобод громадян, випадкам незаконних рішень органів державної влади та місцевого самоврядування.

 Метою блогу є не тільки висвітлення проблем, а й надання корисної та дієвої інформації, яка зможе допомогти особі, що постраждала від незаконних дій, поновити свої права та домогтися справедливості.

 У блозі будуть викладені правдиві історії із власного професійного досвіду з моїми коментарями. Усі імена людей і назви органів державної влади, місцевого самоврядування, будь-яких інших юридичних осіб у моїх текстах були змінені.

 Впевнений, що знайдуться читачі із власними схожими історіями чи цікавими поглядами на ситуації, що мали місце в моїй юридичній практиці.

 Вірю, що разом ми зможемо змінити ситуацію в Державі, а згодом відновити довіру до Закону, довіру до справедливих судів, правоохоронних органів, віру в дотримання принципу верховенства Права.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.