Екс-президента ФРН будуть судити за хабар - expres.ua та "Дзеркало тижня"

27 августа 2013, 18:11
0
184

"Екс-президента ФРН Крістіана Вульфа звинуватили в корупції.

Про це повідомляє expres.ua з посиланням на "Дзеркало тижня"

"Екс-президента ФРН Крістіана Вульфа звинуватили в корупції. Згідно з даними прокуратури, кінопродюсер оплатив йому рахунок в готелі на 800 євро в обмін на підтримку свого проекту. Сам політик наполягає на своїй невинності і готовий судитися."  (Джерело:  expres.ua з посиланням на"Дзеркало тижня"

Скоріше всього наші урядовці будуть порівнювати це з незаконним переслідування проти Юлії Тимошенко але порівнювати це не можна законодавство України не можна порівнювати з законодавством ФРН та на політичне переслідування проти  Вульфа це не можна назвати по скільки суди в ФРН незалежні і такого свавілля, як це було на суді по "газовій справі" не буде, ніхто не буде порушувати право на захист Вульфа, ніхто його не посадить незаконно, суд буде об'єктивно оцінювати докази і винесе справедливий вирок, цього не було в "газовій справі" і взагалі в нас захистити себе в судах не можливо і нереально. Влада боїться Юлію Тимошенко  тому і порівнювати цей маразм, який відбувся у "газовій справі" з судом проти Вульфа не можна. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.