Олександр Вілкул: У 2014 році "УКЦ" стане працювати цілодобово.

30 августа 2013, 08:31
0
159

Що каже ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА ... .

«Сучасною європейською практикою забезпечення зворотного зв’язку між владою та суспільством є гарячі лінії. До кожного громадянина має бути адресний і професійний підхід. З 2012 року оформити звернення на Урядовий контактний центр (УКЦ) можна не тільки за телефоном, але й через Інтернет. У 2014 році УКЦ стане працювати цілодобово та запровадить ряд нових сервісів. Перш за все, це стосується консультацій щодо отримання адміністративних послуг(оформлення субсидій, матеріальної допомоги при народженні дитини, реєстрації підприємницької діяльності та інші) через Центри надання адмінпослуг або через відділення Укрпошти», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час наради в Урядовому контактному центрі.

Кожного дня на «гарячу лінію» надходить близько 2000 звернень від жителів України. У 2013 році зареєстровано 261,2 тис. звернень, що у 1,8 раза більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За цими зверненнями були вирішені, наприклад, наступні питання. Було відновлено гаряче водопостачання у м. Хмельницький, відремонтовано каналізаційні труби в м. Брянка Луганської області, відновлено централізоване водопостачання в райцентрі Нововоронцовка Херсонської області, реконструйовано трубопровід в м. Костянтинівка Донецької області.

Як зазначив директор Урядового контактного центру Валерій Плохій, розгляд усіх звернень завершується тільки після того, як громадянин-заявник особисто підтвердив позитивний результат вирішення питання .

Олександр Вілкул поспілкувався з працівниками Центрута особисто прийняв декілька дзвінків. Серед питань, які турбували громадян, було питання щодо можливостей підвищення тарифів на комунальні послуги.

Відповідаючи на дзвінок, Олександр Вілкул зазначив: «Тарифи на комунальні послуги мають бути стабільними. Місцеві ради, які допустили підвищення тарифів, мають ще раз перевірити їх обґрунтованість та привести у відповідність з економічно доцільними. Це питання перебуває на особливому контролі Уряду», - сказав Віце-прем'єр-міністр, підкресливши, що всі тарифи, які були підвищені з порушенням вимог законодавства, мають бути скасовані.

Довідково

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 0-800-507-309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Урядова телефонна «гаряча лінія» працює з понеділка по п'ятницю з 8-ї до 21-ї години, у суботу - з 8-ї до 19-ї години.Неділя та  святкові дні– вихідні. Термін розгляду звернень триває від 5 днів.

Окрім телефонної лінії, в Урядовому контактному центрі діє така послуга, як реєстрація звернень громадян через веб-сайт www.ukc.gov.ua . Завдяки цьому заявники в будь-який час можуть надіслати своє звернення до органів виконавчої влади та отримати відповідь в електронній формі.

Звернення надсилається органу виконавчої влади, до компетенції якого відноситься порушене питання, розглядається і формується відповідь. Заявник має можливість створити  особистий  кабінет користувача з моменту реєстрації на сайті Урядового контактного центру. Таким чином, він має можливість переглянути копії відповідей, що надсилаються йому в електронному вигляді від органів виконавчої влади.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.