Чому Київ стоїть у заторах або автобусний безпрєдєл.

30 августа 2013, 09:00
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
178
Чому Київ стоїть у заторах або автобусний безпрєдєл.

На центральних автомагістралях міста розмістилися несанкціоновані парковки автобусів.

Якщо вчора місто стояло у заторах через непрацюючі водостоки, то сьогодні однією з причин заторів в Києві є несанкціоновані автобусні парковки  на центральних магістралях та вуличках міста, де паркуються міжміські, обласні, туристичні автобуси та перевізники відвідувачів торгівельних і бізнес-центрів. 

Особливо ця проблема спостерігається в Голосіївському районі на проспекті 40-річчя Жовтня, біля Центрального автовокзалу (поза його межами), на вулиці Червоноармійській, Голосіївській, Горького та Любченка.Ці так звані «парковки» зменшують кількість автополос в напрямку центру, створюють перешкоду руху автомобілів та громадського транспорту і несуть загрозу перехожим. До того ж, там і відбувається  мийка автобусів. Ми вже зверталися до правоохоронних органів і порушення було зафіксовано. Міська влада на ці «паркувальні майданчики», чомусь, закриває очі і на проблему не реагує. Сподівався, що попередження про непогоду змусить прибрати ці несанкціоновані парковки, щоб попередити затори, але помилився… Мабуть тому, що керування столицею вже давно перетворилось на бізнес.

P.S. Коли влада визначить їм місця та прибере з центральних вулиць?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.