ЧИ МОЖЕ БУТИ КОРОЛЬ ДОБРИМ, ЯКЩО ВІН ГОЛИЙ? ЯК МИ ПРОСИЛИ ЛІДЕРА ПАРТІЇ ДОПОМОГИ

1 сентября 2013, 14:12
Голова комітету мешканців м-ну Березняки "За сквер на Серафимовича - проти забудови"
0
385
ЧИ МОЖЕ БУТИ КОРОЛЬ ДОБРИМ, ЯКЩО ВІН ГОЛИЙ? ЯК МИ ПРОСИЛИ ЛІДЕРА ПАРТІЇ ДОПОМОГИ

Tetiana Montian: Це (РЕАКЦІЯ НА ЗВЕРНЕННЯ) просто залізобетонна впевненість в тому що людішки - бидло в масі своїй, а захисників скверу - 0 цілих, болт десятих в порівнянні з тими, кому пох*й.

Ми з самого початку зверталися до Кличка. Ми знали, що йому відомо про ситуацію на Серафимовича 6а. Натомність ми отримали рішення:

- переоформлення власників забудовника з сестри Іщенка на якусь "примару", прописану в хрущовці, потім переоформлення на Беліз (Британський Гондурас);
- кілька візитів Чумака;
- Страннікова під телекамерами з прапорцями на організованих нами акціях протесту;
- друге захоплення території скверу забудовником, який "не має відношення до партії";
- цілий загін УДАРівських тролів, які "мочать" нас в Інтернеті;
- і ще отримали тиск майже на всіх, хто нам допомагав (партія майстерно використовує телефонне право);

Пане Ковальчук, я чув, що Ви керуєте політичним іміджем партії. Невже, Ви не взмозі пояснити Віталію, що зараз партія УДАР веде війну проти мешканців в корупційному співробітництві з чиновниками, проти своїх виборців? Зовсім не дивно, що вашою слабкою позицією можуть та будуть користуватися всі кому не лінь. Невже "пацаняче" бажання побудувати під вікнами супермаркет проти бажання мешканців та знищити сквер - це є необхідна демонстрація сили?
Ми подали це звернення на самому початку нашого протесту, отримавши перші документи щодо причасності партійних діячів з УДАРу до забудови. Ми віддали перевагу Вашій партії, пане Віталій!
Віра чи то в доброго "царя", чи то в європейського "принця" потроху сконала. Ну, що ж, втрачати ілюзії не завжди приемно, але корисно.Роботу депутата Чумака з пропозиціями домовлятися з забудовником за адекватну відповідь лідера партії не вважаємо.

Голова організаційного комітету "За сквер на Серафимовича - проти забудови"


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.