Голова ВР Рибак гарантував братам Клюєвим повну підтримку

2 сентября 2013, 13:00
0
126

Володимир Рибак пообіцяв тандему Клюєвих стовідсоткову підтримку на «політичному татамі»

Непередбачуваними темпами відбуваються метаморфози сучасної вітчизняної політичної арени. Представники українського істеблішменту, брати Клюєви, які отримали абсолютний карт-бланш на самореалізацію, в тому числі й політичну, знову у "прем’єр-лізі" української влади.
Малопрогнозоване напередодні повернення у політику найвищого рівня, свого роду вітчизняний політичний олімп, можна констатувати як доконаний факт для Андрія та Сергія Клюєвих. Отримавши «добро» від колишніх власників, молодший з братів практично реалізував проект року, придбавши 100% ТОВ «Танталіт», якому належить президентська резиденція «Межигір’я».
Після такого вдалого придбання логічним продовженням стало своєрідне «благословення» Клюєвих спікером парламенту Володимиром Рибаком, який пообіцяв тандему Клюєвих стовідсоткову підтримку на «політичному татамі».

Наразі політологи і піар-технологи, та й журналістське середовище, розмірковують, що стоїть за продажем «Межигір’я» -  випадковість чи цілеспрямований стратегічний розрахунок влади щодо спадковості? Очевидно одне – аналогічна хронологія подій є невід’ємною частиною росту політиків, на яких розраховують… Випадковість, у даному випадку, виглядає доволі абсурдно, оскільки для такої характеристики відсутнє будь-яке логічне підґрунтя. Причинно-наслідкові зв’язки зовсім інші.
Питання залишається відкритим - яку місію повинні виконати Андрій та Сергій Клюєви, віддячуючи за таку прихильність з боку президента або з якою метою їм ввімкнули «зелене світло»?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.