Знайти і покарати всіх "тітушок"!

3 сентября 2013, 19:42
0
232

Те що відбувалося в Чаусово-2, це мабуть перший випадок в новітній українській історії, коли бандити найняті владою публічно розстріляли і побили мирних селян.


Зрозуміло влада хоче щоб ні хто з "відморозків" не отримав законної відплати. Єдиного кого затримали ідентифікували не міліціонери,а звичайні люди. Наразі цього покидька вже відпустили на волю. Нажаль зараз "наша" кишенькова міліція охороняє не супільтво від бандитів,а бандитів з Адміністрації Президента від суспільства. І це прикро. Я вважаю що в Україні кожен злочинець має отримувати законне покарання. Кожен владний "тітушка" має отримати строк! Тому я долучився до компанії по пошуку нападників на Чаусово-2 через Інернет та ЗМІ. 
На фото нападники, прошу всіх небайдужих наслідувати цей приклад, і розповсюдити це фото через соціальні мережі та блогосферу. Ми маємо ідентифікувати та покарати кожного мерзотника!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: МВД Украины,МВС,бандитизм,Адміністрація Президента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.