Київ перетворюється на відстій автобрухту.

4 сентября 2013, 10:09
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
177
Київ перетворюється на відстій автобрухту.

Кияни все частіше залишають свої автомобілі просто неба.

В Києві все частіше люди залишають свій автотранспорт просто неба  і вже не місяцями, а роками він не рушиться з місця.  Якщо раніше машини кидали часів радянського автопрому, то зараз на вулицях Києва відслідковується палітра автопрому всього світу. Якщо раніше ці машини стояли лише в дворах, то тепер кияни не цураються залишати їх на центральних вулицях столиці. Наприклад, тільки по Голосіївському районі було нараховано біля двохсот таких покинутих машин.

Можна  зрозуміти, коли використовують вантажні  автомобілі та автобуси як торгівельні точки, але питання чому на зелених зонах? Також, чому нікого не турбує, що цей покинутий транспорт займає автосмуги  доріг, що приводить до заторів? Зовсім незрозуміло, коли в центрі міста на вулицях валяються  кузова машин і ніякі служби цим питанням не переймаються. Ми вже надсилали відповідні звернення до міських служб, але відповіді до цього часу не отримали. Але в тому, що ми так живемо винна не тільки влада, а й ми самі, адже це ми робимо - ми їздимо по зелених насадженнях, ми залишаємо автобрухт на вулицях… Гадаю, міська влада має визначити місця для зберігання старих машин. Наразі, в допомозі владі, розробляємо інтерактивну карту з місцями розташування покинутого автотранспорту. Київ – це європейська столиця, давайте ставитись до міста відповідно.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.