Міжнародне рекламне агентство BBDO підписало контракт на рекламу "Нові Петрівці"

4 сентября 2013, 14:33
0
210

Американці залучать інвесторів та покупців зі всього світу…

Ще не почалась реалізація проекту «Нові Петрівці», як на ринку реклами вже загострилась боротьба за право першості на проект Клюєвих.

За інформацією фахівців з реклами, одне з найбільших та всесвітньо відомих міжнародних рекламних агентств американська BBDO Worldwide уклала контракт з метою розробки програми для залучення іноземних інвестицій та продажу жилої площі VIP-покупцям у «Нових Петрівцях», а також надання повного комплексу послуг.

Сьогодні BBDO Worldwide є самою титулованою рекламною мережею у світі і представлена 287 компаніями у 79 країнах. Головний офіс компанії знаходиться у Нью-Йорку (США). Мережа BBDO визнана самою креативною та найбільшою за кількістю нагород мережею світу за результатами головного міжнародного креативного рейтингу The Gunn Report.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.