Андрію Клюєву доручено проведення євроінтеграційних процесів

8 сентября 2013, 14:25
0
138

Черговий тиждень в українській політиці закінчився низкою сенсаційних подій.

Про тимчасове об’єднання опозиційних сил з партією влади на шляху до прийняття євроінтеграційних законів згадувати навіть не варто, оскільки цього треба було чекати. А ось інша новина про придбання братами Клюєвими 100% корпоративних прав на територію «Межигір’я», де розташована резиденція Президента України, цілий тиждень не зникає зі шпальт засобів масової інформації та ще й набуває все нових і нових подробиць, які констатують одне – Клюєви повернулися у велику політику.

В зв’язку з цим прогнозоване політичними експертами призначення секретаря РНБО Андрія Клюєва Прем’єр-міністром, особливо зважаючи на нещодавнє його відрядження, за розпорядженням Глави Держави, до Брюсселя з метою проведення переговорів з Єврокомісаром Штефаном Фюле, є цілком логічним.

Послідовно-логічним, для сходження на вітчизняний політичний Олімп, виглядає і березневий Указ Президента України, яким він ввів у дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи щодо євроінтеграції України», яким саме А.Клюєву було доручено забезпечувати узгодженість діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері євроінтеграції України та взаємодію з інституціями ЄС.

Можна з впевненістю стверджувати, що за відносно невеликий проміжок часу А.Клюєв, як головний євроінтегратор країни зробив швидкі кроки назустріч Європі й європарламентарі зрозуміли, що український політик здатен ефективно діяти у сфері зближення з ЄС. Підготовлені і опрацьовані пакети законів, численні робочі зустрічі з представниками державних закордонних інституцій членів ЄС з досвіду проведення європейських реформ в економічних та правових сферах, доводять лише одне – Президент не помилився у виборі та Вільнюське підписання угоди про асоціацію з ЄС не за горами. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.