ВО «Свобода» - борці за націю чи антисеміти

9 сентября 2013, 10:14
0
4

Так, не дивлячись на декларування О.Тягнибоком та його поплічниками підтримки ідей євроінтеграції України, з іншого боку викликає побоювання їх фактична «антисемітська» діяльність...

Останнім часом діяльність окремих лідерів політичних сил нашої держави може спантеличити здорову на глузд людину, тобто пересічного українця. Насамперед, саме так можна охарактеризувати дії лідерів ВО «Свобода».

Так, не дивлячись на декларування О.Тягнибоком та його поплічниками підтримки ідей євроінтеграції України, з іншого боку викликає побоювання їх фактична «антисемітська» діяльність, яка вже неодноразово засуджувалася європейськими політиками та урядовцями.

При цьому, слід зазначити, що гасла «Свободи» та їх ставлення до т.зв. «єврейського» питання призвели до того, що навіть радикально націоналістичні чи праві партії наших сусідів, наприклад, Угорщини та Польщі, які за логікою речей повинні були б стати найближчими союзниками «Свободи», на протязі останнього року стали її ворогами.

Не на користь пішла й значна кількість зустрічей у Києві керівника «Свободи» О.Тягнибока та його найближчих соратників з послами та політиками іноземних держав, оскільки й досі їм так і не вдалося переконати закордонних політиків і громадськість у зрілій «європейськості» своєї політичної сили.

А як інакше можна ставитися до лідера політичної партії, який з одного боку каже, що не проти євреїв та їх приїзду в Україну (мається на увазі паломництво хасидів до м.Умані). А з іншого заявляє про намір провести масові акції протесту з даного приводу.

Постає питання: «То де ж Ваша правда, пане Тягнибок? Чи Ви вирішили одним пострілом вбити двох зайців?».

Тобто ми, вибачте Ви, не проти євреїв і нехай вони їдуть до м.Умані, моляться своєму Ребе, а от коли вони поїдуть – тут ми їм і влаштуємо. І масові протестні акції, і пішу ходу, і марш, і т.д.

Невже Ви не можете визначитись який курс підтримувати і що саме декларувати.

А може надалі Ви саме так плануєте вирішити питання й з іншими національними меншинами в Україні.

Спочатку будемо декларувати, що у нас всі рівні й вільні, а як тільки отримаємо членство у Євросоюзі – почнемо швиденько позбавлятись непокірних, незручних та інших. З кого ж тоді будете починати? Росіян – тобто москалів, татар – тобто «чорних» або ще з когось?

От і постає у пересічного українця запитання «Хто ж така ця «Свобода» - борець за націю чи антисеміт, який намагається на кожному кроці, кожним своїм заходом та виступом не втратити довіру виборців???».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.