Кияни, краще чухайтесь, ніж гарячу воду вам!

11 сентября 2013, 10:55
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
157
Кияни, краще чухайтесь, ніж гарячу воду вам!

Киянам через борги КМДА відключили гарячу воду

Останнім часом в Києві склалася складна ситуація із гарячою водою. Адже, всі кияни відчули, що в літку було відключене гаряче водопостачання під егідою профілактичних робіт тепломереж. Але воду виключити – виключили, а включати вже нестали. На прикладі одного зі столичних районів, а саме Голосіївського, де більше місяця знаходяться  без гарячої води біля 100 будинків (пр.40-річчя Жовтня, вулиці Ломоносова, Бубнова, Дубініна, Бурмістенка, Жуковського, Сеченова та ін.), стало відомо, що кияни не мають змоги прийняти гарячий душ через борги київської влади. Таке роз’яснення  голосіївцям дали в  «Київенерго»: «Киевская городская администрация во главе с А.Поповым не перечислила нам деньги, поэтому мы недаем газ на ваши котельни». Наразі, котельні, що обслуговують будинки опечатані.Служби повідомили, що воду дадуть в кінці жовтня, при гарантійних листах Київської адміністрації. При цьому, квитанції на оплату  кияни отримали з урахуванням гарячої води, яка відсутня (!).  За цей тиждень зустрівся з багатьма ініціативними групами жителів Києва і бачив сльози на очах молодих мам та старих…
Голова КМДА О.Попов як завжди оригінальний і вчора в інтерв’ю запропонував киянам купити бойлери для підігріву води. Где деньги, Саш?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.