О.Тягнибок прискорює створення тіньового Уряду

11 сентября 2013, 16:51
0
142

Питання щодо кандидатур посадовців у "Свободі" вирішуватиметься в залежності від запропонованих «мотиваційних» пожертв

ВО «Свобода» вирішила вкінець заплутати виборців, які готові були віддати свій голос на майбутніх виборах єдиному опозиційному кандидату в Президенти України.
Намагаючись довести розкол в опозиційних силах до логічного фіналу, О.Тягнибок, уникаючи будь-яких консультацій з іншими лідерами об’єднаної опозиції, дав хід раніше прийнятому  під час засідання у Києві 5 липня п.р. рішенню формувати т.зв. Уряд національної альтернативи.
Організацію роботи та керівництво цього Уряду доручено заступникові голови ВО «Свобода», народному депутату України О.Сичу.
Хочеться нагадати, що ВО «Свобода» не новатор у створенні альтернативного уряду. Раніше представники «білосердечних» формували аналогічне утворення, будучи в опозиції. Нажаль, формування «тіньового Кабміну» жодного впливу на ситуацію в країні не мало. Це лише було й залишається зайвим декларування того, що опозиція дуже прагне стати владою.

Підтвердженням цього є заява лідера іншої опозиційної партії - «УДАР», В.Кличка, який наголосив, що не вважає тіньовий уряд ефективним інструментом опозиції для моніторингу дій влади.
Схожа система, звичайно, працює у більшості розвинених країн. Однак, на відміну від українського варіанту, запропонованого О.Тягнибоком, має одну суттєву відмінність – у разі приходу опозиції до влади «тіньовий уряд» у повному складі стає урядом реальним. Що ж стосується представників вітчизняної опозиції, зокрема ВО «Свобода», то, аналізуючи процес формування ними навіть регіональних осередків, стає зрозумілим, що питання щодо кандидатур посадовців вирішуються після чисельних кадрових «перетасовок» в останній момент, в залежності від запропонованих лідерам політичної сили «мотиваційних» пожертв.
Таким чином, базова ідея альтернативного уряду – прозорість і зрозумілість для виборців призначення урядовців, фактично втрачається ще на початковому етапі.
Здається, що ми знову стаємо свідками чергового фарсу з боку «свободівців», які, окрім введення в оману потенційного електорату, бездумно і безсоромно підставляють представників інших членів об’єднаної опозиції.
Не має значення, якими високими цілями керуються очільники ВО «Свобода», але ще трохи таких цілеспрямованих зусиль, і брати участь у передвиборчих перегонах не матиме жодного сенсу. Ні для кого з опозиціонерів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.