Водії «обписывают» Київ або куди сходити в туалет водіям автобусів

12 сентября 2013, 08:51
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
316
Водії «обписывают» Київ або куди сходити в туалет водіям автобусів

В Києві на кінцевих зупинках автобусів немає вбиралень для водіїв.

У Києві, наразі, відкрито близько 300 маршрутів і щодня на столичних автошляхах працюють більше 2 тисяч маршруток різних форм власності.  Міська влада надала відповідний дозвіл, вигравшим тендер підприємцям – перевізникам і, здається, на цьому їх участь у транспортній галузі міста закінчилась... Раніше на кінцевих зупинках маршрутів знаходилась диспетчерська,  кімната відпочинку для водія та вбиральні, але сьогодні нічого з цього вже немає –   приміщення були або знищені, або продані, а потребами водіїв ніхто й не переймався…                   
 Тому водії  «винайшли» такий собі «дорожний  туалет», який я побачив вчора на центральній вулиці Києва:  

     


Я зробив зауваження водію, на що  отримав запитання: «А куди нам ходити?». Це питання  виявилось риторичним, адже сьогодні біотуалети можна побачити на Хрещатику, а ні як не на кінцевих транспортних зупинках.  Нещодавно повідомлялось, що Київська міська адміністрація хоче витратити на туалети 10 млн. грн. і це лише, за словами директора департаменту        житлово - комунальної            інфраструктури      КМДА   Д.Новицького, тільки на проектну документацію (!). (http://sled.net.ua/golubchenko/i/tualeti/2013/07/08).

Тому, звертаюсь до міської влади, встановіть вбиральні на кінцевих зупинках маршрутів для водіїв! Це питання в інтересах не лише перевізників, а й усього міста - адже, якщо 2000 водіїв користуватимуться  такими «туалетами», як на фото, то нащо перетвориться наша столиця?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.