Міліціонери-перевертні на службі у чорних аптекарів

14 сентября 2013, 10:07
0
219

Аптеки+Міліція+Наркотики

Журналісти Гром TV провели цікавий експеримент. Під виглядом наркозалежних ми придбили в одній з киівських аптек заборонені для вільного продажу наркотичні речовини.
Одразу після цього в аптеку рушив журналіст Гром TV, перевдягнений у міліцейську форму. Він повідомив аптекарці, що знімальна група придбала тут наркотики, зафільмувала це та викликала міліцію. Його місія - попередити про це та допомогти врятувати бізнес. Цікаво, що поява людини у формі не збентежила аптекарку. Вона спокійно виконувала усі вказівки, зокрема, сховала таблетки у власну су мку. Така поведінка може свідчити про співпрацю між правоохоронцями та наркоторговцями.

Знімальній групі ГРОМ TV дівчина заявила, що не продає наркотики. У присутності "міліціонера" аптекарка трималася впевнено. Однак, журналісти викрили себе та викликали справжню міліцію.

http://gromtv.net/podii/23230-apteka-narkotik 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.