MARINITA (Україна-США-Азербайджан) в ATMASFERA 360

16 сентября 2013, 10:45
0
158
MARINITA (Україна-США-Азербайджан) в ATMASFERA 360

Концерт організований в рамках кампанії проти ксенофобії та дискримінації в Україні

21 вересня | 20:30 | ATMASFERA 360


Концерт організований в рамках кампанії проти ксенофобії та дискримінації в Україні за підтримки Шведського Агентства з Міжнародного Розвитку «SIDA» і програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів в Україні.


Склад гурту:
Марініта – вокал, фортепіано
Теймур Фель – бас
Орхан Агабейлі – перкусія

Теймур Фель, відомий басист і контрабасист із Нью-Йорка, учасник легендарного Mike Stern Trio.
Народився в Азербайджані, в Баку, в родині музикантів, виріс в Ізраїлі. Теймур почав грати на бас-гітарі у віці 13 років. У 18 років поступив до Єрусалимської академії музики, де протягом чотирьох років навчався грі на контрабасі і вивчав класичну музику в маестро Майкла Клінгхоффера (Michael Klinghoffer).
Теймур швидко заробив собі ім'я на ізраїльській джазовій сцені, а згодом і на світовій музичній сцені, гастролював із відомою співачкою Amal Murkus.
У 2007 році, в Ізраїлі брав участь у записі альбому Марініти та Діми Гореліка «Галілея» (група «Anno Domini»).
Переїхавши до Нью-Йорка в 2011 році, Теймур активно займається концертною та викладацькою діяльністю, виступає і записується з такими артистами, як Mike Stern, Leni Stern, Danilia Cotton, Kevin Salem, Lew Soloff, Oz Noy, Nat Janoff, Logan Evan Thomas і з багатьма іншими.

Marinita (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композитор. Вона створила свій власний неповторний стиль, у якому органічно поєднуються різноманітні фольклорні традиції із джазовою та академічною музикою. Марініта віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою та ідеальним інтонуванням, природно використовує складні ритми, притаманні близькосхідній, тюркській, балканській та ромській традиціям. Марініта брала участь у багатьох міжнародних фестивалях в Україні, США, Європі та Ізраїлі, серед яких: Jerusalem Sacred Music Festival – 2013, PalmJazz – 2012, 2010 (Сілезія, Польща), Jazz Days in Megiddo – 2013, 2012 (Ізраїль), Nessiah – 2011 (Піза, Італія), Warsaw Summer Jazz Days – 2008 (Варшава, Польща), City Stages – 2005 (Бірмінгем, США), Jazz Bez – 2010-2012, 2008, 2004 (Україна-Польща) та інші.

Орхан Агабейлі – перкусист, барабанщик, викладач, творець власної школи гри на перкусії. Орхан почав займатися музикою у віці 15 років і самостійно освоїв техніку гри на перкусійних інструментах, після чого вступив до Харківської консерваторії на факультет естради і джазу, де навчався грі на ударних інструментах. Орхан – учасник різних музичних проектів, як українських, так і міжнародних, працює в найрізноманітніших стилях: від автентичної музики сходу, до джазу, року, фанку. Протягом своєї музичної діяльності брав участь в багатьох музичних фестивалях і форумах, серед яких «Jazz Bez», «Єдність», «Palm Jazz» та інших, гастролював країнами Європи та Азії. У грудні 2011 року відкрив школу гри на перкусії, де навчає грі на дарбуці і кахоні, поєднуючи викладання з активною концертною і гастрольною діяльністю.

Квитки: у касі ATMASFERA 360 та
http://kiev.karabas.com/ (60/80/100грн.)
Місце: «ATMASFERA 360»,
приміщення Київського планетарію,
вул. Велика Васильківська, 57/3,
тел. (044) 229 01 93, (044) 229 61 21. Для довідок: 0991258285

 

ATMASFERA 360 – одне з найнезвичайніших місць відпочинку у Києві. «Атма» в перекладі із санскриту означає «душа», або «вище Я», тому ATMASFERA – це «місце для душі», «твоє місце у Всесвіті». «360» втілює у назві купол планетарію 23 м у діаметрі, один із найбільших у Європі. Він є екраном унікального сферичного кінотеатру, обладнаного сучасною цифровою проекційною системою, де можна побачити науково-популярні, мультиплікаційні та художні фільми з ефектом 3D без окулярів.

 

Сферичне кіно (Fulldome) – це революційний жанр кіноіндустрії, в якому бачать майбутнє кінематографа Джеймс Камерон, Стівен Спілберг та інші прогресивні кінопродюсери. Концерти під куполом сферичного кінотеатру створюють атмосферу польоту і казки, дозволяють глядачеві стати частиною аудіо візуального віртуального світу. Це надзвичайний арт-майданчик для проведення фестивалів, майстр-класів і виставок. Хол кінотеатру трансформований в Play Zone з інтерактивними декораціями, мультимедійними розвагами і Space cafe.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.