Лікбез з відмивання грошей по-опозиційному

17 сентября 2013, 20:13
0
166

А хто така пані Притула, щоб давати фахову та емоційну оцінку економістові Кушніруку? Окрім того, що поміченою була на стажуваннях у США, коханкою Ґонґадзе!

Котрий як на мене вчинив акт державної зради, адже:

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24888634.html

Тому що на той момент він був головним редактором «УП», а пані Притула – його заступницею. Їм усім місце в одній клітці. Але мова не про те.

З яким зухвальством продажні журналюги з об’єднання «Правда» кидаються на своїх викривальників. Все життя прожити на іноземних грантах і бути викрити – не позаздриш, адже доведеться бомбувати.

              Система розкрадання грошей виглядає у спрощеному вигляді таким чином: Хочу підкреслити - я не проти іноземних грантів, я є проти таємних грантів. По суті - проти хабарів з боку іншої держави. Як не пригадати події 2004-го року, коли США було нашим стратегічним партнером.

Відносини наших опозиціонерів із іншими країнами повинні бути прозорими, бо хто зна, серед них може бути чимало міністрів і навіть президент. То чим буде розплачувати наша країна за такі послуги? Своїми громадянами та ресурсами звісна річ. 

                               Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.