Бидло має мовчати!

19 сентября 2013, 20:47
0
204
Бидло має мовчати!

"У зам-губернатора дилемма: где взять асфальт для дорог, чтобы ездить на Порше, который по накладным и есть асфальт?" (жарт з Інтернету)

 
Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч здивований "нахабністю" журналістів та звичайних громадян, котрі хочуть знати звідки в чиновника з річним прибутком в 92 тисячі гривень (данні декларації про прибутки) взявся автомобіль який коштує приблизно 1-2 мільйони (!!!) гривень.

Він збрехав журналістам з УНІАНу, що пояснить звідки ж в нього Porsche Cayenne. Єдине, що отримала громадськість це коментар, зміст якого в кількох словах - "це не є справа державної ваги". Його підлеглі, директори департаментів - "слуги народу" відмовляються прийти на мою радіопередачу, та сказати людям правду!
Тобто вони вважають журналістів і звичайних людей ідіотами, котрі не здатні помічати такого свинства!

Коли за рахунок корупції купують джипи це якраз державна справа! Ми не маємо забувати з якої він партії, на наступних виборах він і його партія мають стати "політичними трупами"!

Обурює не лише сам факт корупції, а й те, що регіональський корупціонер навіть не виправдовується у зворотному. Йому однаково, що думають люди. До того ж він сам приклав руки до того, щоб вони думали менше. За його безпосередньої участі на Тернопільщині було закрито 20 шкіл, в супереч рішенню Тернопільської обласної ради, яка ввела мараторій. Своїми діями вони ще раз підтверджують, що Партії регіонів потрібне бидло, а не громадяни, котре за пакет гречки будуть голосувати за моральних уродів та злодіїв з їх списку. Котре буде мовчки сидіти, замість того щоб виходити на протест коли вони тягнутимуть на другий строк "гопника"!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: цензура,корупція,гопники,УНІАН
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.