В Запоріжжі партійці «Батьківщини» вийшли в повному складі і планують в "УДАР"

23 сентября 2013, 07:41
0
184

Крах опозиції через лобіювання особистих та вузькопартійних інтересів…


Сьогодні ситуація в обласному осередку «Батьківщини» у Запоріжжі зайшла в глухий кут. У зв’язку з цим, народний депутат України С. Соболєв висловив стурбованість щодо фактичного розпаду Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина», внаслідок призначення її керівником О. Старуха, якого той лобіював на цю посаду.

В результаті, актив вказаного осередку практично у повному складі відмовився працювати під керівництвом О. Старуха та підтримує екс-керівника В. Крайнього.

На думку Соболєва, якщо в найближчий час О. Старух не зможе взяти ситуацію під контроль, він буде змушений йти на повторні переговори з            В. Крайнім для розблокування роботи обласного осередку ВО «Батьківщина».

Зі слів партійців, невдоволений таким розвитком подій О. Старух тепер вимагає повернути С. Власенку 500 тис. дол. США, який той взяв за його призначення, оскільки розуміє, що, по-перше, розрулити ситуацію вже надто пізно. А, по-друге, В. Крайній та його соратники практично однією ногою вже в «УДАРі». 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.