"Війна" з Росією - шанс для переобрання Януковича.

30 сентября 2013, 22:30
0
243

Економічна та інформаційна війна розв'язана Росією стала головною темою для піар-компанії Януковича.
На фоні провальної внутрішньої політики та погіршення нашого життя "вже сьогодні" в нього не було тем для позитивної агітації.  Пізніше, його поплічники   спробували  роздмухати  компанію боротьби проти "фашизму". Це закінчилося провалом, та побиттям журналістів провладними "тітушками".

Очевидно, що в команді Януковича не знали  як зробити імідж президента позитивнішим. Зазвичай це робилось через апелювання до "православної"релігійності та ідей "російськомовності" та "дружби" з Росією. Коли зовнішні орієнтації Януковича змінились на західні, виникла проблема – з такою зовнішньою політикою буде вкрай важко вести агітацію в Криму та на Сході, бо євроінтеграція поклала хрест на минулому "образі" президента.

І тут Росія робить "царський" подарунок. Починає безпрецедентний економічний тиск, який супроводжується інформаційною війною через Російських ЗМІ і не тільки.

Недолугість Кремля не має меж – в їхній пропаганді вони таврують Януковича разом з Україною. Це одразу "підхоплює" команда президента.

Через низку українських теле-каналів постійно йдуть анти-кремлівські передачі, основне, що вони вкладають в голову українцям це те, що Євроінтеграція- це добре, а Росія – зло.Безумовно мене це тішить, бо це правда, але роблять це не для того щоб відкрити нам очі.

На цьому  фоні транслюються постійні відповіді і дії Януковича в яких він "протистоїть"Москві. Тобто вступ до ЄС – добре. Мосва-погана. Янукович – за "добро" (вступ в ЄС) і проти "зла"(імперіалістичних дій Москви).

Чим сильніше ставатиме антиукраїнська діяльність наших північних сусідів-тим більше від цього може виграти Янукович в електоральному плані.  Наразі Москва через свою недолугість  створила постійно діючий "інформаційний привід" на якому піарять Януковича.

Українські виборці мають розуміти, що майбутня асоціація з ЄС це заслуга не Януковича, хоч нам спробують нав'язати цю думку через підконтрольні ЗМІ. На виборах ми маємо поставити крапку злочинному режимові, як би не "розпинались"  регіональскькі агітатори!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,ЄС,євроінтеграція,Степан Барна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.