Опозиція повертає Олеся Довгого в КМДА

1 октября 2013, 16:31
0
212

Лесик висловив бажання долучитися до пікетування опозицією будівлі КМДА 3 жовтня

Позафракційний депутат Київради Олесь Довгий, який в минулому займав провідне місце в «молодій команді» Леоніда Михайловича Черновецького, останнім часом віддає перевагу взаємодії з представниками опозиційних фракцій, приймаючи активну участь в організованих ними заходах.
Так, Довгий висловив бажання долучитися до пікетування опозицією будівлі КМДА, яке має відбутися 2 жовтня цього року з вимогами закінчення строку повноважень діючого депутатського корпусу Київської ради.

Серед депутатів столичної ради ходять плітки про активність Довгого у співпраці з опозицією, що зумовлено бажанням окремих її представників повернути колишнього соратника Черновецького до лав посадовців Київської міської державної адміністрації в якості свого лобіста.
Підтвердженням цього є надмірне прагнення Олеся Довгого постійно перебувати в опозиційному товаристві, яке систематично його і запрошує.
Лишились у минулому особисті образи, коли Кличко ледь втримався, щоб не відправити Лесика у нокаут під час дерибану Довгим київської землі. Тепер прагнення Кличка і Довгого збігаються, адже обом кортить знову увійти до зали Київської ради, щоб тепер вже спільно грабувати столицю.
Політика вимагає значних коштів, але ж не такими методами. Принципами поступаються навіть чемпіони світу. От тільки риторичне запитання до пана Кличка, - невже у Вас не залишилось жодних принципів, якщо ладні товаришувати навіть із чортом задля власної вигоди?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.