ВО Батьківщина в Ужгороді вмирає!

4 октября 2013, 11:42
0
678
ВО Батьківщина в Ужгороді вмирає!

Спасайте!

Я пропрацював в Ужгородській міській організації ВО «Батьківщина» 3 роки. З них більше півтора роки під керівництвом Галини Козлової.

Із зрозумілих міркувань я б не хотів називатися. Не буду й казати – покинув я партійний осередок чи ще працюю. Зрозумієте, чому.

Просто люди мають знати, що ті ідеї, які проголошуються на рівні Ужгорода від імені ВО «Батьківщина», це маленька крапелька того що б хотіла бачити в нашій роботі Юля Тимошенко і коштує воно на маленьку крапельку того, що вона профінансувала. Такого тотального розкрадання грошей не було і нема в жодній партструктурі (ми ж, звичайно, спілкуємося і з УДАРівцями і з свободівцями – всі сусіди, колишні колеги тощо).

Гроші, які отримуються з Києва, крадуться десятками тисяч. Головний спеціаліст в цьому – Галина Козлова. Оренда приміщення, закупівля обладнання, канцелярії, реклама партії і її лідера, фіктивна «розкрутка» в соціальних мережах – зі всього цього Козлова має відкат. Іноді гроші платяться, а роботи взагалі не виконуються. Подивіться на сторінку ВО «Батьківщина» м.Ужгород в facebookТам "аж" 93 прихильники. Це просто смішно. Скажу відверто, в Ужгороді взагалі мало хто знає про існування міського осередку партії. А гроші, в томі числі на рекламу, виділялися і виділяються.

Я закликаю центральне керівництво спільної вже партійної організації – робіть щось! Інакше в Ужгороді скоро дійсно залишиться 93 реальні прихильники Батьківщини і Юлії Тимошенко!

            

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.