А.Яценюк заборонив проводити спільні заходи з УДАРом та Свободою

4 октября 2013, 12:28
0
176

Яценюк: "Свобода" залишилась тією ж неофашистської бандою як і п’ять років тому, а «УДАР» втратив перспективи через проблеми з проживанням у В.Кличка"

Керівник «Батьківщини» Арсеній Яценюк наказав партійцям «триматись подалі» від членів «Свободи» та «УДАРу». Як зазначив сам Яценюк, співпраця, а тим більше - спільні масові заходи, шкодять іміджу «Батьківщини». Свої слова він пояснив наступним чином. «Свобода» залишилась тією ж неофашистської бандою як і п’ять років тому, а «УДАР» втратив перспективи через В.Кличка, який «надто довго жив у Німеччині».

Серйозність свого наказу та необхідність його неухильного виконання Яценюк вирішив довести «показовою стратою» керівника Чернігівського обласного осередку «Батьківщини» Олександра Кодоли.
Жертва була обрана не випадково. Шістірки Сєні, які мітять на місце Кодоли, доповіли своєму «вухастому» шефу, що Кодола ініціював проведення спільних з «УДАРом» та «Свободою» заходів з нагоди 70-ї річниці визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників.
Тим більше, Яценюк дізнався про спільні бізнесові інтереси Кодоли та місцевого «УДАРу», прибуток від яких ніяк не відображається на загальному бюджеті партії. Розлютившись такою наглістю Кодоли, Сєня наказав негайно зняти його з керівної посади та ініціювати виключення з партії. Крім цього, Сєня, через підставних заявників, планує підставити колишнього одно партійця, повідомивши у ЗМІ про особливості спільного бізнесу Чернігівського «УДАРу» та пана Кодоли.
Цікво наступне – що є причиною таких необдуманих кроків Арсенія, - власні амбіції прагнення бути єдиним кандидатом від опозиції чи особиста ненависть до лідерів «Свободи» та «УДАРу».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.