Знову керівники «Батьківщини» плюють в бік «релігійників»

4 октября 2013, 14:04
0
4

«А чи до кінця церква розібралася з повсякденною проблемою підвищення духовних і моральних цінностей в суспільстві, що зосереджується на одній особі?».

  Великого розчарування зазнали предстоятелі окремих релігійних організацій, вкотре поспілкувавшись та погодившись на пропозиції, тих ще авантюристів, допомогти їм у проведенні «доброї справи».

На жаль, справи ці не завжди виявляються «добрими», а здебільшого провокаційними, в чому і довелося переконатися віруючим людям, які звикли дотримуватися заповідей Божих і довіряти один-одному. Так, використовуючи свого «прихвосня» В.Єленського в серпні п.р. БЮТ-івцям вдалося легко підкупити головного греко-католика України  Святослава в необхідності підписання запропонованого ними тексту листа-звернення до Віктора Януковича із закликами звільнити Ю.Тимошенко від покарання, обіцяючи при цьому всілякі блага та сприяння у вирішенні його побутових та церковних питань.

Мало цього, Святослав умудрився всілякими спекуляціями переконати Філарета, Мокшицького та одіозних очільників баптистсько-євангелівського руху Нестерука і Паночка засвідчити свою турботу про Юлю Володимирівну у підсунутих їм листах.

Виникає питання: «А чи до кінця церква розібралася з повсякденною проблемою підвищення духовних і моральних цінностей в суспільстві, що зосереджується на одній особі?».

Але і це ще виявилося не кінцем підступних планів «Батьківщини». Дочекавшись повернення поважних церковних діячів з Брюсселю та проведених ними зустрічей з європарламентарями, 3 жовтня прес-служба вказаної політичної сили кінець-кінців наважилася опублікувати на власному сайті інформацію про підписання данних звернень. І тут не обійшлося без додаткових перекручень, а саме з витлумаченням громадськості про те, що їх нібито підготовлено та підписано вже після проведених переговорів з представниками ЄС.

Може ми б і сприйняли такий хід подій, але вчасно спохватилися наші «ошукані» служителі Богу, які почали друкувати в ЗМІ свої роз’яснення щодо висвітлення «Батьківщиною» такого роду інформації із зауваженнями її недостовірності, наголошуючи про наявність факту підписання таких листів, але наприкінці серпня п.р., в чому вони відверто шкодують.

З іншого боку – це урок для релігійних діячів, які хочуть погратись у політику. Вірно кажуть - політика – брудна справа. Чи варто маратись?

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.