Ексклюзивно про те, що говорив у Тернополі Тягнибок про Надала і Кайду

7 октября 2013, 20:57
0
231

Розкол між керівниками «Свободи» у Тернопільській області завів політичну діяльність партії у глухий кут

Мало хто знає, але минулої неділі Тернопіль відвідав головний свободівець України Олег Тягнибок.
Під час зустрічі в Українському домі із активом політструктури він ознайомив однопартійців із «лінію партії» та вислухав їх думки щодо ситуації на місцях. У своєму виступі Тягнибок провів кількагодинну політінформацію щодо нових викликів, які стоять перед партією, роз’яснив необхідність модернізації та реформування партії напередодні майбутньої президентської виборчої кампанії, а також дав чіткі інструкції щодо тлумачення ними позиції «Свободи» щодо євроінтеграції, визначення опозиційними силами єдиної кандидатури на президентські вибори, ставлення до єврейського питання та багато іншого.
Як бачимо, звичайна собі така зустріч керівника партії із своїми соратниками, яка начебто нічим не вирізняється від десятка попередніх. І привід для візиту Тягнибок обрав досить зручний – виконання рішення політвиконкому щодо проведення головою партії та його заступниками нарад з активом територіальних організацій.

Зацікавленість викликає інше - чому зустріч свободівців та завжди відкритого до спілкування з тернополянами Тягнибока  відбувалася при закритих дверях?
І чому саме в день, коли міський голова Тернополя Сергій Надал виїхав із обласного центру у закордонне відрядження?
Адже ж зовсім недавно обидва свободівці пліч-опліч крокували вулицями міста під час акції «Вставай, Україно!», тай не тільки.
Відповідь на ці запитання було б знайти важко без допомоги учасників зазначеної зустрічі, які добре обізнані із реаліями кулуарного політичного життя області, і незважаючи на розлогу риторику свого лідера, чітко зрозуміли мотиви його приїзду.
А пояснення ситуації полягає в тому, що розкол між керівниками «Свободи» у Тернопільській області завів політичну діяльність партії у глухий кут.
Те,  що між куратором Тернопільської області Олексієм Кайдою та Сергієм Надалом пробігла чорна кішка, ні для кого не є секретом, зауважують депутати міськради. Однак, за останніх півроку внутрішньопартійні розбірки між ним розділили раніше монолітну структуру не те що на два ворогуючі табори, а фактично знищили вертикаль управління партії, і це в той час коли Україна фактично розпочала підготовку до президентської виборчої кампанії.
Саме тому Олексій Кайда скористався з відсутності свого «заклятого» побратима, щоб запросити у  Тернопіль голову партії.
Мовляв нехай Тягнибок пояснить народові хто є керівником «Свободи» у області і вершителем його волі на місцях.
"Я вже втомився вирішувати чвари, сімдесят відсотків свого часу я витрачаю на залагодження конфліктів між нашими соратниками, - зауважив під час свого виступу Тягнибок".
Також, він закликав однопартійців до єдності, оскільки «Свобода» - це структура, яка тримає «першу лаву» опозиції і не дає їй розпастися, наголосив голова партії. Крім того, Тягнибок довго і детально розповідав про загрози, які підстерігають «Свободу» з боку партнерів по опозиційній коаліції, європейських «ліберастів», закордонного «Кремля» та вітчизняних журналістів, і наголошував на необхідності згуртуватися для боротьби із ворогами.
Думка і позиція Тягнибока в даному випадку є логічною і зрозумілою.
Шкода, що її не зміг почути мер Тернополя.
Адже продемонстрована у такий спосіб лояльність до одного із учасників конфлікту, позаочі від іншого, навряд сприятиме залагодженню конфронтації.

Тернопільський тиждень

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.