Янкі взялись за тренінг УДАРу

8 октября 2013, 12:08
0
180

«Репетиторством» за американські рублі займуться соціологи Центру Разумкова

«Ставити руку» в нелегкій політичній боротьбі УДАРівцям взялись представники американського Національного демократичного інституту (NDI).
Менеджер політичних програм українського офісу В. Дерябіна домовилась з ударівцями про курс тренінгів з питань «встановлення пріоритетності у проведенні соціологічних опитувань». «Репетиторством» за американські рублі займуться соціологи Центру Разумкова.

Отже, американські фахівці з поширення «демократії у всьому світі» власним коштом взялись тлумачити пану Кличку, як треба ставити питання, щоб отримати необхідну  відповідь. Де поставити кому у фразі «казнить нельзя помиловать» – приблизно такий мінімум мають засвоїти соратники та помічники Кличка для отримання прав доступу до маніпуляцій «громадською думкою».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.